Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Екопарк "Медвино"

Екопарк Медвино — це унікальний природний комплекс поблизу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, в якому створені всі умови максимально наближені до дикої природи.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Екопарк "Медвино"

Екопарк Медвино — це унікальний природний комплекс поблизу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, в якому створені всі умови максимально наближені до дикої природи.

Ми не зоопарк, тому як люди, лише допомагаємо тваринам почувати себе вільно та відновлювати екосистему регіону. А вам даємо можливість якнайближче подивитися на цей захоплюючий процес. Наша маленька, але горда місія — оберігати та збільшувати поголів'я тварин, які занесені до Міжнародної Червоної книги.

Оленяча ферма

Ми є найбільшою оленячою фермою в Україні, яка налічує близько 500 особин трьох видів оленів на 170 гектарів землі. Плямистий, благородний та лань європейська — всі вони гармонійно мешкають з іншими тваринами на одній території. Вони прибули до нас з різних місць, таких як Залісся, острів Бірючій та Литви, тому за ними дуже цікаво спостерігати на екскурсіях з нашим оленярем. Ви коли-небудь бачили як стадо оленів перестрибують через річку буквально в декількох метрів від вас? Здається саме час здобувати нові враження.

Козина ферма

У селі Медвин, яке розташоване поруч з оленячою фермою, ми створили нову козину ферму. Тут ми розводимо кіз зааненської, англо-нубійської порід та кіз породи Ламанча. Такі кози дають молоко, що добре підходить для виготовлення смачних сирів. В раціон кормів входить тільки сіно, зелена трава на випасах та зернові суміші. Також в селі є коров'яча та страусина ферми.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Київська область, вулиця Лісова, 21, село Медвин

51.075678 | 30.334413

Щодня з 10:00 до 18:00

0 96 028 8811 0 66 643 6036

Сайт

Локація на Home

Локація на Home

Відгуки 0

Немає відгуків

Що подивитись

Природні об'єкти

Дніпровсько-Тетерівський заповідник на Київському морі

вул. Леніна, 2, с. Сухолуччя

Пам'ятки будівництва і архітектури

Свято-Іллінська церква, Чорнобиль

Чорнобиль

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.